O firmie

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, otwartą na nowe wyzwania. Programowanie w LabVIEW to nasza pasja, dzięki czemu zaledwie po pół roku działalności nasza Firma stała się członkiem programu National Instruments Alliance Partner, a wszyscy nasi programiści posiadają certyfikat Certified LabVIEW Developer lub Certified LabVIEW Architect.

nasze atuty

Stworzone przez nas projekty prezentują wysoki poziom oraz innowacyjność, dzięki współpracy z doświadczonymi specjalistami i studentami z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Łącząc doświadczenie z wiedzą naukową z dziedziny Informatyki, Elektroniki, Automatyki, Metrologii i Inżynierii Biomedycznej, naszym Klientom oferujemy dedykowane oprogramowanie zaimplementowane w LabVIEW. Dostarczamy również kompletne systemy zbudowane zarówno z urządzeń firmy National Instruments, jak również wykonane przez naszych inżynierów.

Dzięki młodej wykwalifikowanej kadrze oraz współpracy z uczelnią znajdującą się w ścisłej czołówce najlepszych uczelni technicznych w Polsce, proponowane przez nas rozwiązania ograniczone są jedynie wyobraźnią.

nasza misja

Extensa to firma, która wyrosła na wyznaczaniu sobie ambitnych celów, w związku z czym naszym Klientom oferujemy wyłącznie rozwiązania idealne.

W naszej codziennej pracy stawiamy na satysfakcję klientów, ciągły rozwój firmy, dbałość o pracowników oraz zacieśnianie współpracy z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie.